Sveiki!

Mes esame

SPA Pirčių kompleksas Masažo salonas POBUVIŲ SALĖ Poilsio vieta
Barboros svajos SPA
live

"Mes su kompanija mėgstam išsinuomuoti pirtelę, vyriškai pabūti. Tai labai patogus poilsio centras, nuostabus personalas, geros pirtys.Tiesiog jautiesi kaip namuose. Ramybė... kuri dvelkia senove..."

Šarūnas,

Vilnius

Barboros svajos SPA Sveiki atvykę

Kodėl Barboros svajos?

Tai elegantiškas, konfidencialus laisvalaikio centras, įsikūręs unikaliame XVIII amžiaus statybos name, pačioje Vilniaus širdyje, apjuostas Aukštutinės (Gedimino) ir Žemutinės (Valdovų rūmų) pilių, kur vis dar alsuoja Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija. Kviečiame Jus atsipalaiduoti, atsikratyti nuovargio po įtemptos darbo dienos, pasisemti energijos, atgauti dvasinę ramybę bei pasijusti jaunesniais, gražesniais. Jums pasiūlysime malonią atgaivą kūnui ir sielai: įvairias SPA paslaugas, sveikatinimo procedūras, masažus, pobūvių salę, bei įtraukiančias degustacijas. Senove dvelkiantis poilsio centras atveria duris Jums.

live

POBUVIŲ SALĖ

Tai puiki vieta rengti asmenines šventes, vesti derybas su klientais neoficialioje aplinkoje, švęsti nedidelės įmonės darbuotojams, teminius vakarus ar kitus renginius nedidelėse kompanijose. Pobūvių salėje gali švęsti iki 8 svečių.

live

SŪKURINĖ VONIA

Sūkurinė vonia padeda puikiai atgauti jėgas po fizinio nuovargio, šalina įtampą ir padeda esant raumenų patempimams ar traumoms. Pasinerkite į sūkurinę vonią ir pajuskite visus relaksacijos ir organizmo atjauninimo malonumus.

live

PIRTYS

Suomiška pirtis, turkiška (garinė) pirtis, infraraudonųjų spindulių pirtis. Tai puikus būdas nusimesti dienos nuovargį, atgauti jėgas ir tuo pačiu išmokti to, ko dar nežinojote apie pirties teikiamus malonumus.

live

"Labai šilta, jauki vieta, puikiai praleistas vakaras. Rekomenduoju ieškantiems kokybiško poilsio gražioje aplinkoje ir malonaus aptarnavimo"

Dalius,

Vilnius

Barboros svajos SPA Privalumai

Tai elegantiškas, konfidencialus laisvalaikio centras, įsikūręs unikaliame XVIII amžiaus statybos name, pačioje Vilniaus širdyje, apjuostas Aukštutinės (Gedimino) ir Žemutinės (Valdovų rūmų) pilių, kur vis dar alsuoja Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija.

live Vilniaus centre

Pačioje Vilniaus širdyje, apjuostas Aukštutinės (Gedimino) ir Žemutinės (Valdovų rūmų) pilių, kur vis dar alsuoja Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija.

live Unikali aplinka

Namas yra priskirtas ypatingiems statiniams ir yra įrašytas į Lietuvos Respublikos kultūros vertybių registrą.

live Autentiškas interjeras

Dizainas kurtas profesionalų, puikiai dera su autentiškom XVIII a. detalėm.

live Konfidencialumas

Uždaras kiemas ir mūsų poilsio centras garantuoja Jūsų privatumą.

live Patrauklios kainos

Mes siūlome kokybišką poilsį už prieinamas kainas.

live Paslaugų įvairovė

Nuo atpalaiduojančio masažo, iki viskio degustacijos. Pagal poreikį suorganizuosim Jums paslaugas, pagal Jūsų poreikius.Pačiame Vilniaus centre, priešais Katedros aikštęJums visada garantuota nemokama parkavimo vietaYpatinga privatumo politika mūsų svečiams

live

"I love this place, very beautiful, unique SPA in Vilnius."

Ulle,

Norway

Prezentacija apie musBarbora Dream SPA
live

Galerija
Barboros svajos SPA

Susidomėjote?


live

Barboros svajos SPA Rezervacija

Kviečiame susipažinti su Barboros svajomis, ir apžiūrėti viską patiems. Pavaišinsime gardžia kava :) Ateikite jau šiandien!

Akcija! Užsisakykite kompleksą šiandien ir dovanų gaukite tikro šampano, pagaminto Prancūzijos Šampanės provincijoje!

Užpildykite vardą
Prašome patikrinti el. paštą

Laukiame Jūsų "Barboros svajos" pirčių komplekse!

Telefonas: +370 656 51 111

Barboros Radvilaitės g.7/ 2, Vilnius©2014 BarboraDream.lt. Visos teisės saugomos.. | Marketed by Risam Media