Barbora Dream SPA

Tai elegantiškas, konfidencialus laisvalaikio centras, įsikūręs unikaliame XVIII amžiaus statybos name, pačioje Vilniaus širdyje, apjuostas Aukštutinės (Gedimino) ir Žemutinės (Valdovų rūmų) pilių, kur vis dar alsuoja Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija. Kviečiame Jus atsipalaiduoti, atsikratyti nuovargio po įtemptos darbo dienos, pasisemti energijos, atgauti dvasinę ramybę bei pasijusti jaunesniais, gražesniais. Jums pasiūlysime malonią atgaivą kūnui ir sielai: įvairias SPA paslaugas, sveikatinimo procedūras, masažus, pobūvių salę, bei įtraukiančias degustacijas. Senove dvelkiantis poilsio centras atveria duris Jums.
Barbora Dream SPA sukurtas Jūsų idealiam poilsiui!
 
Barbora Dream SPA istorija
 
Namas yra pastatytas XVIII amžiuje ir minimas kaip Dvaras. Atliekant tyrimus nustatyta, kad seniausia namo dalis yra prie Šiltadaržio gatvės ir priklauso XVI-XVII amžiui kuris priskiriamas BAROKO laikotarpiui. Statinio dalis, kurioje yra sūkurinė vonia, priklauso KLASICIZMO –laikotarpiui, tai būtų 1770-1855 metai. Kultūrinis sluoksnis siekia net 1,6 metro!
Atlikus pilnus archeologinius tyrimus, ant naujo grindų paviršiaus, palikome autentiškus senų grindų fragmentus iš lauko akmenų. Kai kur galima pamatyti plytas kurios buvo žymimos tam tikrais žymėjimais: kaip pavyzdžiui plytos perbrauktos keliais pirštais ir tik po to išdegtos.