„Barboros svajos“ SPA centre jūs surasite sau tinkamą poilsį - ar tai bus pirčių kompleksas, ar atpalaiduojantis masažas. O galbūt užsisakysite pobūvių salę ir smagiai pasibūsite? Esame pasirengę jums suteikti vieną iš geriausių aptarnavimų. Ir visą tai iš tiesų patogioje vietoje, visos pramogos, sūkurinės vonios, pobūvių salės bei kitos laisvalaikio pramogos. Užsukite ir išbandykite visą tai jau šiandien - Pirtis Vilniuje! Atraskite, tai ko ieškojote kitur nepamirškite, jog pirtys Vilniuje - galimybė atsipalaiduoti, kai jūs esate po sunkios ir varginančios dienos.

 

sale

Pobūvių salė

Tai puiki vieta rengti asmenines šventes, neoficialioje aplinkoje vesti derybas su klientais, švęsti nedidelės įmonės darbuotojams arba laiką leisti dviese. Visiems savo klientams suteikiame privatų tik jiems skirtą laiką, kad galėtų ilsėtis, dirbti ar pramogauti netrikdomi.

sale

Sūkurinė vonia

Jeigu norite atsipūsti po sunkios darbo dienos, sūkurinė vonia Jums padės atgauti jėgas. Vandenyje sūkuriuojantys oro burbuliukai švelniai, bet veiksmingai masažuoja kūną. Jau po 10 – 15 minučių atsipalaiduoja raumenys, išjudinama kraujotaka, o švelnūs vandens purslai padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti.
Sūkurinė vonia padeda puikiai atgauti jėgas po fizinio nuovargio, šalina įtampą ir padeda esant raumenų patempimams ar traumoms. Žmonėms, turintiems miego sutrikimų, jaučiantiems nugaros ir sąnarių skausmus, sūkurinė vonia idealiai tinka.
Pasinerkite į sūkurinę vonią ir pajuskite visus relaksacijos ir organizmo atjauninimo malonumus.

sale

Suomiška pirtis

Suomiška yra labai karšta ir sausa pirtis, po kurios labai malonu atsigaivinti šaltame vandenyje. Senovėje suomių pirtys nelabai kuo skyrėsi nuo rusiškų pirčių. Suomiai net turi pirties atsiradimo legendą: lietaus lašas prasisunkė pro stogą ir pateko ant karštos krosnies, patalpoje pasklido malonus garas. Taip žmonės nusprendė pastatyti pirtį. Tokius pirties malonumus galėsite patirti pas mus Vilniuje.

sale

Turkiška (garinė) pirtis

Garinė pirtis buvo populiari senovės Graikijoje, o vėliau šią tradiciją perėmė romėnai. Turkijoje ši pirtis žinoma tūkstantmečius. Čia senovėje motinos net išrinkdavo tinkamiausią nuotaką savo sūnui. Nors šiandien ypatingų tradicijų nebeliko, garinė pirtis išpopuliarėjo visoje Europoje. o visą tai mes galime pasiūlyti Lietuvoje - Vilniaus centre - centre jums padės atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.

sale

Infraraudonųjų spindulių pirtis

Infraraudonieji spinduliai yra natūralios, saugios bangos skleidžiamos visų šiltų objektų. Šioms bangoms būdinga savybė yra ta, kad jos prasiskverbia giliai į žmogaus kūną (iki 4 cm). Toks gilus įsiskverbimas sudaro pagrindą visiems teigiamiems infraraudonųjų spindulių efektams, kurie suteikia mūsų kūnui šildančiąją energiją ir gerovės jausmą neišsekindami mūsų organizmo. Vakaruose infraraudonųjų spindulių pirtis išpopuliarėjo septintajame dešimtmetyje, Lietuvoje - maždaug prieš dešimtį metų. Ją išrado japonų gydytojas Tadaschi Ishikava. Daugelį nemalonių reiškinių bei senėjimo požymių, tokių kaip sausa oda, silpni plaukai, nusilpę raumenys, galima pašalinti infraraudonųjų spindulių kabinoje. Ir tokią atpalaidavimo dovaną jūs galite gauti būtent Vilniaus centre. Pirtys Vilniuje - miesto centre nebūtinai bus jums patogioje vietoje, dėl to išbandykite ir pasinaudokite atsiradusia galimybe užsukti pas mus.

sale

Pirtininko paslaugos

Profesionalo vedamos procedūros leis atrasti naujų ir netikėtų pirties potyrių bei dar kartą susiburti visiems drauge neformalioje aplinkoje. Tai puikus būdas nusimesti dienos nuovargį, atgauti jėgas ir tuo pačiu išmokti to, ko dar nežinojote apie pirties teikiamus malonumus.

sale

Atpalaiduojantis viso kūno masažas

Puiki priemonė Jūsų savijautai pagerinti ir jėgoms atstatyti. Masažo metu atsipalaiduoja visas kūnas, prašviesėja mintys, žmogus pailsi ir palepina savo kūną. Ramus žmogus - sveikas žmogus. Tai puiki profilaktikos, gydymosi ir atsipalaidavimo priemonė besirūpinantiems sveikata ir save mylintiems žmonėms.

sale

Kūno šveitimas (pilingas)

Kūno šveitimas - labai svarbi procedūra visavertei Jūsų kūno priežiūrai. Tinka visų tipų, net ir jautriai, odai. Šios procedūros metu oda giliai išvaloma, pašalinamas suragėjęs epidermio sluoksnis ir kūnas paruošiamas bet kuriai kitai procedūrai, kadangi oda tampa švelni ir lygi.

Reguliarus šveitiklio naudojimas skatina gilesnio epidermio sluoksnio atsinaujinimą, saugo nuo išsausėjimo, o kūno šveitimas gerina kraujotaką, lygina neįsisenėjusius randus.

Procedūros metu naudojami aliejai drėkina Jūsų odą, abrazyvinės dalelės greitai tirpsta ir lengvai nusiplauna vandeniu. Po šios procedūros žymiai pagerėja kitų naudojamų kūno priežiūros priemonių įsisavinimas.

sale

Viskio degustacija

Viskis senovės keltų kalba reiškia “gyvybės vanduo”. Tai alkoholinis gėrimas, gaunamas fermentuojant grūdų salyklą, o gautą skystį distiliuojant ir brandinant ąžuolo statinėse. Egzistuoja gausybė viskio tipų, kurių subtilybes, istoriją, gamybos procesą bei skonio savybes kviečiame pažinti viskio degustacijų metu.

sale

Vyno degustacija

Visame pasaulyje vynas yra populiarus ir mėgstamas gėrimas. Jis geriamas tiek su įvairiais patiekalais paprastą dieną, tiek per įvairias progas. Tai kodėl apie šį populiarųjį gėrimą nesužinojus daugiau?